Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bleach RPG

Welcome to Bleach RPG
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Добре дошли във форумчето на Блийч. Приятно прекарване

 

 Къщата на Ичиго и семейството му

Go down 
+4
Ямамото Генриуусай
Кучики Бякуя
Йоруичи-сама
Ичиго Куросаки
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Кучики Бякуя
Еспада
Еспада
Кучики Бякуя


Брой мнения : 120
Join date : 02.05.2009

Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ичиго и семейството му   Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2009 4:35 am

Бякуя се загледа в една точка.

П.П:Мисля, че ми говориш за Сой Фон и съм съгласен в това отношение, но аз не мога да ги накарам да правят нещо, което не искат. Поговори с другите админи, които хич ги няма като редовни. Ако мислиш, че може да помогнеш с развиването на форума и ще бъдеш редовен, с удоволствие бих те направил админ за да ми помагаш.
Върнете се в началото Go down
https://bleachrpg.forumgabon.com
Ямамото Генриуусай

Ямамото Генриуусай


Брой мнения : 34
Join date : 05.05.2009

Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ичиго и семейството му   Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2009 4:40 am

Ямамото почна да гледа нанякъде и да мълчи.

ПП> виж ся за какво става въпрос. Щом ти си админ наложи ред в форума или просто бъди сигорен никога няма да стигне до успех. От гледна точка на всеки един като се загледа капитан да прави СЕКС с аранкар е просто на такъв смях, че да падне човек. Създали един форум поне го развийте хубаво, но явно нещата не вървят на там.
Върнете се в началото Go down
Кучики Бякуя
Еспада
Еспада
Кучики Бякуя


Брой мнения : 120
Join date : 02.05.2009

Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ичиго и семейството му   Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2009 4:47 am

-Е, какво правиме са ? - каза Бякуя.

П.П:Има много причини, за които един форум на Блийч не се развива както трябва - потребители и т.н. Трябва ми още админи, които да ми помогнат в развивката на форума. Може би сам забелязваш, че Ичимару (единия админ) влиза рядко и то не за дълго, без да прави нищо. Другия админ Хитсугая въобще не влиза, ако влезе то ще е за ден и после пак отхвърча. Аз немога да правя всичко сам, затова ти казвам, ако ще бъдеш редовен и имаш предложения за развивката на форума, те правя админ веднага.
Върнете се в началото Go down
https://bleachrpg.forumgabon.com
Ямамото Генриуусай

Ямамото Генриуусай


Брой мнения : 34
Join date : 05.05.2009

Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ичиго и семейството му   Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2009 4:50 am

ПП> аз не мога да стана админ и да се занимавам щото то вече нещата сте ги изпуснали докрай. Ся гледах за къв "секс" стаа въпрос и тем. подобни. Намери някой който може да ти помогне, ако има такъв де. Все пак ситуацията е отчайваща. И вие тука във форума БУКВАЛНО си правите ебавка с анимето (блийч)
Върнете се в началото Go down
Кучики Бякуя
Еспада
Еспада
Кучики Бякуя


Брой мнения : 120
Join date : 02.05.2009

Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ичиго и семейството му   Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2009 5:00 am

П.П:Като цяло ситуацията не е отчайваща, но просто ти не искаш да се напънеш въобще за да стане нещо. Ако вървиме по твойта логика тука трябва да им забраним на всички какво да правят. Няма как да стане тая работа, защото губим потребители, а както ти самия виждаш ТЕ НЕ СЕ МНОГО. Ситуацията може да се оправи, ако има някаква активност, но аз не виждам никакъв напън за такава. Пишат се тука няколко мнения, но изглежда, че всички си драпат... и не им пука. Тоест не очаквай нещо от мен при приложение, че съм сам.
Върнете се в началото Go down
https://bleachrpg.forumgabon.com
Ямамото Генриуусай

Ямамото Генриуусай


Брой мнения : 34
Join date : 05.05.2009

Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ичиго и семейството му   Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2009 5:02 am

ПП>Чакай малко ! Аз ли трябва да се напъна ? ХАХА ! ... ФОрума не съм го направил аз и едва ли ще направя подобен форум, за да се ебавам с анимето и да гледам как аранкарите и капитанита яко си праят секс.
Върнете се в началото Go down
Кучики Бякуя
Еспада
Еспада
Кучики Бякуя


Брой мнения : 120
Join date : 02.05.2009

Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ичиго и семейството му   Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2009 5:06 am

П.П:ЧАКАЙ МАЛКО...Ти въобще четеш ли какво пиша ? В такава ситуация немога да се справя сам (другите админи ги няма и точно за тях говоя да се напънат, не за теб). Моля те, ако искаш пиши в темата за оплаквания, защото мисля, че достатъчно оспамихме тая.
Върнете се в началото Go down
https://bleachrpg.forumgabon.com
Ямамото Генриуусай

Ямамото Генриуусай


Брой мнения : 34
Join date : 05.05.2009

Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ичиго и семейството му   Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2009 5:12 am

ПП> Няма смисъл !

Ямамото си тръгна
Върнете се в началото Go down
Ичиго Куросаки
Шинигами
Шинигами
Ичиго Куросаки


Брой мнения : 136
Join date : 04.05.2009

Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ичиго и семейството му   Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 I_icon_minitimeНед Май 10, 2009 3:13 pm

П.П. Абе вие ще спрете ли да флуудите в къщата ми бе Mad

Ичиго стоеше на мястото си.
Върнете се в началото Go down
Ичиго Куросаки
Шинигами
Шинигами
Ичиго Куросаки


Брой мнения : 136
Join date : 04.05.2009

Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ичиго и семейството му   Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 I_icon_minitimeСря Май 13, 2009 1:44 am

Ичиго си влезе в къщата и легна на леглото си като се замисли.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Ичиго и семейството му   Къщата на Ичиго и семейството му - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Ичиго и семейството му
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Куросаки Ичиго
» Куросаки Ичиго
» Къщата на Иноуе
» Къщата на Хитсугая
» Къщата на Рукия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bleach RPG :: Каракура :: Града Каракура :: Къщите-
Идете на: